گروه صنایع گیتی پسند برحسب رسالت اجتماعی خود، دو کنگره بزرگ علمی-تخصصی را در دو شهر خرم آباد و بروجرد برگزارکرد.

در کنگره خرم آباد که شامگاه سه شنبه 18 تیرماه 98 با حضور نزدیک به 500 نفر از فروشندگان و مجریان تأسیسات این استان در سالن همایش های بانک صادرات شهر خرم آباد برگزار شد، گردهمایی فعالان صنعت تأسیسات مکانیکی ساختمان به شبی به یاد ماندنی برای ایشان تبدیل شد.

در این کنگره که در ادامه برنامه های این گروه صنعتی در راستای تجلیل از مجریان و فروشندگان لوله و محصولات تأسیسات ساختمانی به شمار می آید، مهندس همتی کیا، معاون آموزشی اداره کل فنی وحرفه ای استان نیز حضور داشت و سخنان خود را در اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای به منظور افزایش سطح آگاهی و دانش فنی مجریان تأسیساتی بیان کرد.

در ادامه مهندس امیرهوشنگ عاشقان نژاد، مدیر دپارتمان پشتیبانی فنی گیتی پسند، نیز ضمن معرفی بیشتر این گروه صنعتی، تنوع محصولات و توانمندیهای گیتی پسند را بازگو کرد و مهندس وحید دوستی، مشاور دپارتمان فنی گروه، نیز نکات فنی اجرای استاندارد و صحیح لوله های تأسیساتی را تشریح نمود.

اجرای برنامه موسیقی سنتی، مسابقه عملی اجرای سیستم لوله کشی تک لایه، پنج لایه و پوش فیت فاضلابی، قرعه کشی و اهدای جوایزی از قبیل کارت هدیه و ابزارآلات تأسیساتی از دیگر برنامه های این کنگره بود.

نخستین شب از کنگره علمی تخصصی و کاربردی فروشندگان و مجریان لوله و تأسیسات استان لرستان شامگاه سه شنبه با صرف شام در کنار دریاچه کیو به پایان رسید.

در شب دوم این کنگره که شامگاه چهارشنبه 19 تیرماه 98 با حضور نزدیک به 400 نفر از فروشندگان و مجریان تأسیسات در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد با برنامه ای مشابه شب قبل برگزار شد، فعالان صنعت تأسیسات مکانیکی ساختمان گردهم آمدند تا شاهد برنامه علمی- تخصصی گروه صنایع گیتی پسند باشند.

در این کنگره که با حضور مهندس برنا مدیر مرکز آموزش فنی وحرفه ای بروجرد برگزار شد، ایشان در سخنانی ضمن تقدیر از گیتی پسند در برگزاری این دست همایشها، بر لزوم بازآموزی مهارت های فنی و حرفه ای توسط استادکاران و همچنین تأسیسات کاران در این بخش تأکید کرد.

همچون شب قبل در خرم آباد، مهندس امیرهوشنگ عاشقان نژاد، مدیر دپارتمان پشتیبانی فنی گیتی پسند نیز معرفی بیشتر این گروه صنعتی و محصولات و توانمندی ها را بازگو کرد و مهندس وحید دوستی مشاور دپارتمان پشتیبانی فنی گروه، نکات فنی اجرای استاندارد لوله های تأسیساتی را تشریح نمود.

اجرای برنامه دف نوازی محلی، مسابقه عملی اجرای سیستم لوله کشی تک لایه، پنج لایه و فاضلابی، قرعه کشی و اهدای جوایزی از قبیل کارت هدیه و ابزارآلات تأسیساتی از دیگر برنامه های جذاب این کنگره بود.

به این ترتیب کنگره علمی تخصصی و کاربردی فروشندگان و مجریان لوله و تأسیسات استان لرستان در شب دوم نیز به پایان رسید تا این استان در دو شب میزبان گروه صنایع گیتی پسند باشد.

میزبانی شایسته اهالی دیار خرم آباد و بروجرد نیز از یاد و خاطر این گروه صنعتی فراموش نخواهد شد.