دستورالعمل فنی اجرای سیستم لوله کشی ساختمان با محصولات نیوپایپ که با همکاری دپارتمان پشتیبانی فنی و همچنین آتلیه طراحی گرافیک روابط عمومی به روز رسانی گردیده، در هفت فصل و 74 صفحه به نشر رسیده است.

در این دفترچه دستورالعمل فنی، علاوه بر آشنایی با نسل قدیم و جدید لوله ها، آشنایی با لوله و اتصالات نیوپایپ و روش استفاده از این محصولات ذکر گردیده و دستورالعمل استفاده از دستگاه پرس شارژی-هیدرولیکی نیوپایپ نیز آمده است.

آشنایی با انواع سیستم های آبرسانی و سیستم گرمایش از کف نیز از دیگر فصول درج شده در این دفترچه فنی می باشد.

برای دانلود دستورالعمل فنی اجرای سیستم لوله کشی نیوپایپ می توانید از صفحه اختصاصی نیوپایپ در پرتال اینترنتی گروه بازدید کنید.

گروه صنایع گیتی پسند در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خویش تاکنون موفق به حمایت از انتشار کتب و همچنین تدوین دستورالعمل های فنی همراه با برگزاری کلاس های آموزشی تئوری و عملی ویژه مجریان تأسیسات، مهندسین ناظر و سایر مخاطبان این بخش گردیده است.

انتشار کتب محاسبات سرانگشتی تأسیسات، سیستم گرمایش از کف (اصول، طراحی و اجرا)، New Pipe Handbook، دستورالعمل اجرای تأسیسات ساختمان با سیستم لوله کشی نیوپایپ، اطلاعات فنی آذین لوله و دستورالعمل اجرای سیستم فاضلاب ساختمان با لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس از جمله این کتب آموزشی است که توسط گروه صنایع گیتی پسند منتشر شده است.